Turnkring Oefening Geeft Kracht
  Home         Uurrooster         Locaties         Sitemap

Trainers

Naam Diploma's Telefoon GSM
Anke Ceulemans 015 - 31 74 36 0495 - 15 45 44
Bert Wolput Initiator Gymnastiek 0470 - 07 06 53
Dorien Goossens Bachelor Bewegingsdeskundige G-sport
Evelien Baeyaert Initiator Gymnastiek
Jury AGH II
Bachelor lager onderwijs
0477 - 74 76 00
Evelien Mampaey 0496 - 33 85 58
Farra Buys
Femke Slagmolen Initiator Gymnastiek
Jury AGD IV
0493 - 61 11 86
Haïke De Vroe A2 opvoedster Jeugd en gehandicaptenzorg 0497 - 81 71 91
Hannalie Daems Initiator Gymnastiek 0493 - 67 17 88
Hannes Potums 0487 - 34 49 85
Ines Geens Bachelor lager onderwijs 015 - 31 84 82
Ise Ackermans Initiator Gymnastiek 0472 - 50 61 59
Jana Hendrickx Initiator Gymnastiek
Bachelor kleuteronderwijs
0498 - 69 88 25
Joke Joossen Initiator Gymnastiek
Jury AGD IV
0476 - 31 09 30
Julie Baeyaert Initiator Gymnastiek
Bachelor kleuteronderwijs
Karen Cockaerts Master in LO&BW
Initiator Gymnastiek
Multimove begeleider
0478 - 41 89 88
Kirsten Slaets Lerares Lager Onderwijs 0479 - 34 35 45
Laura Storms Initiator Gymnastiek 0497 - 76 90 19
Lauren Verzwijvelt Initiator Gymnastiek
Lotte Keymeulen Initiator Gymnastiek 0472 - 36 12 79
Lotte Lenjou
Marlies Jespers Initiator Gymnastiek
Multimove begeleider
Melissa Somers
Pieter Neutjens Initiator Gymnastiek
Trainer B AGD
Jury TTm IV
0497 - 36 28 98
Robbie Ceulemans Initiator Gymnastiek
Instructeur B
Trainer B TTj
Jury TTj II
0484 - 64 80 98
Sam Joossen Jury Competitie TTj
Initiator Gymnastiek
Sanne Laurijssens Instructeur jeugdwerk 0499 - 16 51 25
Sarah Dom Bachelor orthopedagogie 0485 - 89 14 98
Stijn Cools 0499 - 38 90 94
Tine van Heurck Initiator Gymnastiek 0491 - 24 66 54
Tom De Boeck Initiator Gymnastiek 0493 - 76 90 46
Tom Van der Auwera
Vincent Van Der Vliet

Hulptrainers

Naam Diploma's Telefoon GSM
Amber Cools
Bente Keymeulen 0476 - 32 77 91
Bram Van Audekerke
Chloë Van den Berg 0472 - 22 43 50
Cynthia Verlinden
Dorien Mariën 0485 - 83 95 72
Dries Goossens
Elisabeth Franghiadakis Initiator Gymnastiek
Emiel Thys 0473 - 68 77 34
Emilie Couwenberg Initiator Gymnastiek
Jury Tumbling IV
03 - 491 01 85 0472 - 09 31 44
Evi Verzwijvelt Initiator Gymnastiek
Felix De Bie
Heleen Pollet
Janne Daman
Joke Voorspoels Initiator Gymnastiek 0498 - 27 13 31
June Verbist Initiator Gymnastiek 0494 - 90 25 65
Lente Vanbaelen 0470 - 98 90 04
Lien Slagmolen
Lore Muys 0471 - 92 72 07
Loth Lettany Initiator Gymnastiek
Competitie Tumbling IV
0485 - 85 07 23
Lukja van der Auwera 0498 - 44 76 99
Quinten Franghiadakis
Thijs Van Heurck
Toon Van Audekerke
Veronique De Nutte
Yara Luytens
Yara Rombouts

Inschrijven

Online inschrijven
Enkel Kleuters 1 kunnen
nog online inschrijven

Agenda