De doorstroompiramide geeft aan vanuit welke groepen selecties mogelijk zijn.

GroepZaalDagUurTrainer
Kleuters 1 West
(vanaf 3j)
Westzaterdag09.00 – 09.45Farra Buys
Kleuters 2 – 3 WestWestzaterdag09.45 – 10.30Yara Rombouts
Kleuters 1-2 Oost (vanaf 3j)Oostzaterdag11.00 – 11.45Ines Geens
Jana Hendrickx
Kleuters 3 OostOostzaterdag11.45 – 12.30Yanne Vermariën
Kleuters 1 – 2 – 3
(vanaf 3j)
Mijlstraatdinsdag17.30 – 18.30Haïke De Vroe

Leerjaar 1 – 2

GroepZaalDagUurTrainer
Meisjes 1-2 lj WestWestdinsdag17.30 – 18.30Elisabeth Franghiadakis
Jongens 1-2 lj WestWestdonderdag17.30 – 18.30Stijn Cools
Haïke De Vroe
Jongens & Meisjes 1-2 lj OostOostzaterdag12.30 – 13.30Sary Van Assche
Jongens & meisjes 1-2 lj MijlstraatMijlstraatzondag09.30 – 10.30Yara Luytens
Extra training J&M 1-2 lj Gymhal zaterdag15.00 – 16.00Heleen Pollet
Psycho-motorische
groep IKAT
Gymhal zaterdag11.30 – 12.30 Lore Muys

Leerjaar 3 – 4

GroepZaalDagUurTrainer
Meisjes 3 ljGymhalwoensdag18.00 – 19.00Yara Luytens
Meisjes 4 ljGymhalmaandag17.30 – 18.30Laura Storms
Jongens 3-4 ljGymhalvrijdag18.00 – 19.00 Felix De Bie
Jumpkids 3-4 ljGymhalmaandag18.30 – 19.30 Loth Lettany
Extra training J&M 3-4 lj Gymhalzaterdag16.00 – 17.00Laura Storms
Psycho-motorische
groep IKAT
Gymhalzaterdag 11.30 – 12.30Lore Muys

Leerjaar 5 – 6

GroepZaalDagUurTrainer
Meisjes 5 ljGymhalmaandag18.30 – 19.30Lauren Verzwijvelt
Meisjes 6 ljGymhalmaandag19.30 – 20.30Lauren Verzwijvelt
Jongens 5-6 ljGymhalvrijdag18.00 – 19.00 Bert Wolput
Jumpkids 5-6 ljGymhalzaterdag17.00 – 18.00Laura Storms
Extra training J&M 5-6 lj Gymhalzaterdag14.00 – 15.00Amber Cools
Psycho-motorische
groep IKAT
Gymhalzaterdag11.30 – 12.30 Lore Muys
GroepZaalDagUurTrainer
Meisjes +12Gymhalzaterdag15.00 – 16.30Melissa Somers
Jongens +12Gymhalwoensdag20.00 – 21.30Thijs Van Heurck
Meisjes +14Gymhaldinsdag20.00 – 21.30Anke Ceulemans
Jongens & Meisjes +16 Gymhalmaandag
zaterdag
20.30 – 22.00
20.30 – 22.00
Tom van der Auwera
Tumbling +12Gymhalvrijdag19.00 – 20.30Elisabeth Franghiadakis
Tumbling +16Gymhalvrijdag20.30 – 22.00Hannes Potums
DamesGymhaldonderdag20.00 – 21.30
HerenGymhalwoensdag20.30 – 22.00
Psycho-motorische
groep IKAT
Gymhalzaterdag11.30 – 12.30 Lore Muys

GroepZaalDagUurTrainer
GymtopiaGymhalwoensdag
zaterdag
17.00-18.30
11.00-12.30
Lotte Lenjou
Tine Van Heurck
TTm beloften,
competitie
Gymhaldinsdag
donderdag
vrijdag
zondag
18.00-21.00
18.00-21.00
17.30-20.30
09.30-12.30
Femke Slagmolen
TTj beloftenGymhalmaandag
woensdag
vrijdag
17.30-20.00
17.30-20.00
17.30-20.30
Robbie Ceulemans
TTj competitie Gymhalmaandag
woensdag
vrijdag
zondag
17.30-20.00
17.30-20.00
17.30-20.30
09.30-12.30
Robbie Ceulemans
Tumbling beloftenGymhaldinsdag
donderdag
zaterdag
18.00-20.00
18.00-20.00
09.30-11.30
Ise Ackermans
Tumbling CompetitieGymhalmaandag
dinsdag
donderdag
zaterdag
19.00-21.00
18.00-21.00
18.00-21.00
18.00-21.00
Vincent Vander Vliet
Toestelturnen recrea -12Gymhalwoensdag15.00-17.00Joke Voorspoels
Toestelturnen recrea +12Gymhalzaterdag16.30-18.30Melissa Somers
Tumbling recreaGymhalwoensdag18.30-20.00Hannes Potums